RNC55H3052BSRE865
MFR.Part #
RNC55H3052BSRE865
JLCPCB Part #
C3499539
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors