WYO102MCMKF0KR
MFR.Part #
WYO102MCMKF0KR
JLCPCB Part #
C1632423
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS