RNC55H2911BSB14
MFR.Part #
RNC55H2911BSB14
JLCPCB Part #
C1455347
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors