NFR0100004700JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NFR0100004700JR500
JLCPCB Part #
C20500703
Package
Axial
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Axial Through Hole Resistors ROHS