RNC55H2660BSR36
MFR.Part #
RNC55H2660BSR36
JLCPCB Part #
C1823398
Description
-65℃~+175℃ 125mW 266Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors