RNC55H2612FMR36
MFR.Part #
RNC55H2612FMR36
JLCPCB Part #
C3392642
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors