RNC55H2501FSRE6
MFR.Part #
RNC55H2501FSRE6
JLCPCB Part #
C3408625
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors