RNC55H24R9BRRE865
MFR.Part #
RNC55H24R9BRRE865
JLCPCB Part #
C3493552
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors