RNC55H24R9BRRE665
MFR.Part #
RNC55H24R9BRRE665
JLCPCB Part #
C3416379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors