BFC237514224
MFR.Part #
BFC237514224
JLCPCB Part #
C3808734
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS