Y169055R0000B9L
MFR.Part #
Y169055R0000B9L
JLCPCB Part #
C3539551
Description
-55℃~+150℃ 55Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS