RNC55H2262FRR36
MFR.Part #
RNC55H2262FRR36
JLCPCB Part #
C3377255
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors