RNC55H2072FSB14
MFR.Part #
RNC55H2072FSB14
JLCPCB Part #
C1410787
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors