RNC55H1913FRRSL
MFR.Part #
RNC55H1913FRRSL
JLCPCB Part #
C1803998
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors