RNC55H1913FRBSL
MFR.Part #
RNC55H1913FRBSL
JLCPCB Part #
C1437762
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors