RNC55H1910FSBSL65
MFR.Part #
RNC55H1910FSBSL65
JLCPCB Part #
C3433264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors