RNC55H17R8DSRE6
MFR.Part #
RNC55H17R8DSRE6
JLCPCB Part #
C1821297
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors