CW005100R0JE73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW005100R0JE73
JLCPCB Part #
C1741140
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
100Ω 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS