RNC55H1784FSB14
MFR.Part #
RNC55H1784FSB14
JLCPCB Part #
C1475479
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors