RLR32C1004FRB14
MFR.Part #
RLR32C1004FRB14
JLCPCB Part #
C1475349
Description
-65℃~+150℃ 1MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors