RNC55H1763BPRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1763BPRE5
JLCPCB Part #
C3530428
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 176kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors