MAL205857103E3
MFR.Part #
MAL205857103E3
JLCPCB Part #
C1611322
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 35mm 4.18A@100Hz 40V 42mm 46mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS