RNC55H1692BSRE865
MFR.Part #
RNC55H1692BSRE865
JLCPCB Part #
C3419035
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors