RNC55H1652BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1652BSRE765
JLCPCB Part #
C3405307
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors