RNC55H1582BMRE6
MFR.Part #
RNC55H1582BMRE6
JLCPCB Part #
C3494652
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors