RNC55H3160BSRE865
MFR.Part #
RNC55H3160BSRE865
JLCPCB Part #
C3372530
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors