RNC55H1581BSRE8
MFR.Part #
RNC55H1581BSRE8
JLCPCB Part #
C3421309
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors