RNC55H1580FRB14
MFR.Part #
RNC55H1580FRB14
JLCPCB Part #
C3509209
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors