RN60C2743FR36
MFR.Part #
RN60C2743FR36
JLCPCB Part #
C3378537
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors