RNC55H1562DSB14
MFR.Part #
RNC55H1562DSB14
JLCPCB Part #
C1449662
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.6kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors