RNC55H1561BSRE6
MFR.Part #
RNC55H1561BSRE6
JLCPCB Part #
C1810663
Description
-65℃~+175℃ 1.56kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors