Y150817K6000BR0L
MFR.Part #
Y150817K6000BR0L
JLCPCB Part #
C1495331
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 17.6kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS