RNC55H1430BRRE765
MFR.Part #
RNC55H1430BRRE765
JLCPCB Part #
C3550322
Description
-65℃~+175℃ 125mW 143Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors