RNC55H1400BRRE765
MFR.Part #
RNC55H1400BRRE765
JLCPCB Part #
C3518156
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors