RNC55H1404FRB14
MFR.Part #
RNC55H1404FRB14
JLCPCB Part #
C3394120
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors