RNC55H1404BSRE8
MFR.Part #
RNC55H1404BSRE8
JLCPCB Part #
C3541562
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors