RNC55H13R2BSB14
MFR.Part #
RNC55H13R2BSB14
JLCPCB Part #
C1458401
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors