ERC50324R00FHEA500
MFR.Part #
ERC50324R00FHEA500
JLCPCB Part #
C3416433
Description
-65℃~+175℃ 100mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS