RNC55H1212BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1212BSRE565
JLCPCB Part #
C3516572
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors