RNC55H1210BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1210BSRE765
JLCPCB Part #
C3532860
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors