RNC55H1200BSRE765
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1200BSRE765
JLCPCB Part #
C3382614
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors