RNC55H11R8FSBSL65
MFR.Part #
RNC55H11R8FSBSL65
JLCPCB Part #
C3565693
Description
-65℃~+175℃ 11.8Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors