RNC55H1150DSBSL
MFR.Part #
RNC55H1150DSBSL
JLCPCB Part #
C1449953
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors