RNC55H11R3BRB14
MFR.Part #
RNC55H11R3BRB14
JLCPCB Part #
C1458467
Description
-65℃~+175℃ 11.3Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors