RNC55H1181BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1181BRB14
JLCPCB Part #
C3421032
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors