RNC55J1150FPRE7
MFR.Part #
RNC55J1150FPRE7
JLCPCB Part #
C3355253
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors