RNC55H1111BSR36
MFR.Part #
RNC55H1111BSR36
JLCPCB Part #
C1809876
Description
-65℃~+175℃ 1.11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors