RNC55H1103BSRE665
MFR.Part #
RNC55H1103BSRE665
JLCPCB Part #
C3440348
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors