RNC55H1101FSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1101FSRSL65
JLCPCB Part #
C3439576
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors