RN55C7961BB14
MFR.Part #
RN55C7961BB14
JLCPCB Part #
C3470523
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors